Bayrakcı’dan Demir’e Ziyaret

Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Bayrakcı, Kula ilçesine ziyaret ederek Kula Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Vahit Demir’i makamında ziyaret etti.

Bayrakcı, hastanedeki çalışmalar ve eksiklikler hakkında bilgi alarak, Kula’ya yeni yapılacak ve çalışmalarda sona gelinen Yeni devlet hastanesinin temelinin kısa sürede atılacağını söyledi.

Bayrakcı “Hastanemizin yapılacak Yer konusunda Kula belediyesi ile  küçük sıkıntılarımız vardı.çözümü noktasında belediye Başkan'ıyla görüştük, kısa sürede çözülecek insallah dedi

Bayrakcı “Başhekimimiz işi bilen, çalışkan, tecrübeli, başarılı bir arkadaşımızdır. Kendilerine her türlü desteği vereceğiz. Diğer ilçelerimiz gibi Kula ilçe hastanemizi de yakından takip ediyoruz" dedi.

 

Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık ile görüşen Doktor Hakan Bayrakcı Yeni yapılacak Kula devlet hastanesinin temelini en kısa sürede atılacağı bilgisini verdi.

 

Ak Parti ilçe başkanı Ahmet Palabıyık “ Yeni devlet hastanemizin projeleri hazır yıllardır yapılması planlanan hastanemizin temelini kısa süre içerisinde atacağız ve Kulalıların hizmetine sunacağız. Bugüne kadar yapım aşamasında emeği gecen Başta Hemşehrimiz Hüseyin Tanrıverdi olmak üzere tüm milletvekillerimize ve müdürlerimize teşekkür ediyorum dedi.

HABER LİNK:

http://www.kulahaber.net/bayrakci-dan-demir-e-ziyaret/6070/